W malowniczej miejscowości Małaszewicze Małe miało miejsce wstrząsające zdarzenie drogowe. Młody kierowca, zaledwie 19-letni, kierując samochodem marki Honda, na ślizgawce drogowej stracił kontrolę nad pojazdem, co doprowadziło do kolizji z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką.

Mimo intensywnych działań ratunkowych, życia kierującego Hondą nie udało się ocalić. W miejscu zdarzenia interweniowały służby ratownicze, które obecnie wyjaśniają dokładne okoliczności tego smutnego wydarzenia.

Zdarzenie to miało miejsce tuż po godzinie 7.00, kiedy to dyżurny komisariatu w Terespolu został poinformowany o wypadku na ulicy Polnej. Przedstawione dane wskazują, że przyczyną tragedii była utrata kontroli nad pojazdem na śliskiej nawierzchni.

Za kierownicą ciężarówki znajdował się 49-letni mężczyzna, który w momencie zdarzenia był trzeźwy, co potwierdziły przeprowadzone badania. Władze pod nadzorem prokuratora intensywnie pracują nad ustaleniem wszystkich faktów związanych z tym tragicznym zdarzeniem.

Nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla w swoim apelu zwraca uwagę na konieczność zachowania ostrożności oraz promuje bezpieczeństwo na drogach.

Źródło: https://biala-podlaska.policja.gov.pl/

Archiwum: styczeń 2024